BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.        Karlov 169, 594 01, Velké Meziříčí
 
 

O nás

Společnost BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. vznikla v roce 1996 z původní firmy BUILDINGcentrum, spol. s r. o., která byla založena v únoru roku 1991. Již v době vzniku společnosti se majitelé zaměřili na vybudování koncepce komplexních služeb ve stavebnictví, tzn. od fáze projektové přípravy, inženýrských služeb až po vlastní realizaci staveb.

Sídlo firmy BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.Základem

Základem činnosti společnosti je stavební divize, která sídlí v areálu bývalého Okresního stavebního podniku ve Velkém Meziříčí. Celý areál i jeho vybavení skýtá dostatečné prostory pro hlavní stavební výrobu a pomocnou stavební výrobu (zednictví, stolařství, tesařství, zámečnictví, instalatérství, topenářství, elektroinstalace, autoopravnu, apod.)

Důležitým krokem bylo přijetí projekční skupiny ZSE Praha, průmyslové projekty Velké Meziříčí. Po doplnění několika projektanty byla vytvořena silná projekční kapacita, která umožnila operativnější a kvalitnější přípravu staveb i reagování na specifické požadavky investorů.

V současné době tvoří celá společnost BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. kompaktní, dobře prosperující celek s kvalitní vnitřní organizační strukturou, velmi dobrým profesionálním obsazením jak v řídících, tak v dělnických profesích a velmi dobrým technickým i materiálním vybavením, což umožňuje realizovat v praxi základní filozofii firmy - kvalitní komplexní služby.

K datu 1. 1. 2003 došlo ke sloučení firem BUILDINGcentrum spol. s r.o. a BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o., s tím že nástupnická firma je BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. a tím došlo i ke zvýšení základního kapitálu na 34 848 tis. Kč.


 
TOPlist