BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.        Karlov 169, 594 01, Velké Meziříčí
 
 

O projektu

Bytové domy Hliniště

Nové byty do osobního vlastnictví pro Vás postavíme v lokalitě Hliniště ve Velkém Meziříčí. Projekt počítá s výstavbou 2 bloků s celkovým počtem 34 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk a také 41 garáží.   

Dispozice bytů budou vycházet z ověřeného modelu výstavby Za Školou, kde jsme naslouchali požadavkům našich klientů a dispozice ještě detailněji propracovali.

Nové byty jsou z technického hlediska navrženy s důrazem na energetickou úspornostdetailní řešení akustiky, která bývá v mnohých projektech často opomíjena.  Samozřejmostí zůstává možnost klientských změn v dispozici a vybavení přímo „na míru“.

Bytové domy jsou orientovány tak, aby každý byt disponoval jižní stranou a balkonem s krásným výhledem do přírody. Společné vybavení domu nabízí kromě standardního zázemí  jako jsou sklepní kóje a kočárkárna také osobní výtah.

Stavební práce zahájíme koncem srpna letošního roku výstavbou bloku "A,B". Předpokládaný termín kolaudace bloku "B" je 30.10.2016.  Byty budou předány  klientům do 30 dnů po kolaudaci. Předpokládaný termín kolaudace bloku "A" je 30.8.2017.  Byty budou předány  klientům do 30 dnů po kolaudaci.

 

 

 

Čtěte více o přednostech  projektu:

Obytný soubor Za Školou

 
TOPlist