BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.        Karlov 169, 594 01, Velké Meziříčí
 
 

Pracujte s námi

Naše společnost BUILDINGcentrum - HSV to je různorodý, sladěný tým profesionálů, který si zakládá na perfektních výsledcích své práce. Jsme dlouhodobým a stabilním hráčem na trhu. Hrajeme na kvalitu ne na kvantitu. Stavebními pilíři naší firemní kultury jsou spolupráce, týmovost, přátelství a především lidskost. Společně pracujeme na tom, abychom byli firmou s dobrým renomé, do které se zákazníci rádi vracejí. Pro své zaměstnance budujeme kvalitní zázemí a vytváříme takové pracovní prostředí, kam lidé rádi přicházejí a málokdy odcházejí. Naším cíle je i nadále poskytovat kvalitní komplexní služby v oblasti stavební a projekční činnost a realizovat další zajímavé, velké i malé zakázky. Budem rádi, pokud budeš součástí této vize a staneš se naším partnerem a kolegou.

THP/Administrativní pozice

Specializované/Řemeslné pozice

 

Přidáš se k nám?

1. Dej nám o sobě vědět, jakou formu zvolíš, necháme na Tobě.

Pošli životopis nebo něco na ten způsob, připoj k němu pár doprovodných řádků o sobě, abychom si udělali lepší obrázek. Tvoji žádost nenecháme bez reakce. Odpovídáme každému telefonicky zpravidla do 1 týdne.

krizova.blanka@hrment.cz / +420 739 643 134

2. Osobní setkání u nás na firmě

Pokud budou naše sympatie oboustranné, dalším krokem bude osobní setkání u nás na firmě při přátelském rozhovoru. Poznáš se s Tvým budoucím nadřízeným a personalistkou. Pobavíme se o všem, co Tě bude zajímat, doptáme se na další podstatné informace. Pokud budeš chtít, ukážeme Ti prostory firmy a Tvoje budoucí pracovní místo, zázemí a představíme kolegy. Řekneme Ti vše, tak, jak to je bez přibarvení, aby sis uděl/a obrázek a zjistil/-a, zda by to pro Tebe bylo to pravé ořechové.

3. Stáváš se naším parťákem a kolegou

Pokud se dostaneme až sem, znamená to, že jsme si "sedli" jak po stránce znalostí, dovedností, tak po stránce lidské. Je pro nás důležité, abys zapadl/-a do kolektivu. Vše ostatní Tě naučíme, pokud budeš chtít.


 
TOPlist