O nás

Společnost BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. vznikla v roce 1996. Od samého počátku se zaměřovala na poskytování komplexních služeb v oblasti stavebnictví, pokrývající fázi projektování, inženýrské práce a samotnou realizaci staveb.

Důležitou částí vývoje firmy bylo začlenění projekční složky do firmy. Díky tomu můžeme klientovi nabídnout kompletní průběh stavby a rychle přizpůsobit a upravit projekt dle jeho přání.

Naše firma je schopna nabídnout veškeré stavební a profesní práce, kterými jsme schopni zrealizovat veškerá díla. Jsme schopni vlastními silami zrealizovat zednické, stolařské, tesařské, zámečnické, instalatérské i elektroinstalační práce. Máme týmy jednotlivých profesí s dlouholetými zkušenostmi, na které se můžeme spolehnout.

Disponujeme také moderním vozovým parkem, od kolových a pásových nakladačů a rypadel, přes smykové nakladače, nákladní auta, po zametací stroje a jeřáb. Abychom mohli okamžitě reagovat na případné poruchy, disponujeme vlastní autoopravárenskou dílnou.

Stavební tým přímo v terénu

Náš tým

Spojujeme odborníky z různých profesí ve stavebnictví do jednoho silného týmu. S pečlivým přístupem a závazkem k dokonalosti pracujeme společně na realizaci vašich stavebních projektů. Jsme tu, abychom vaše vize přetvořili v realitu s maximální profesionalitou a spokojeností našich klientů jako naším hlavním cílem. Vítejte v naší stavební rodině.Jednotlivé profese


Naše stroje

Disponujeme širokou škálou moderní stavební techniky a mechanizace. S naším výkonným a spolehlivým vybavením jsme připraveni řešit jakékoliv stavební úkoly s maximální efektivitou a bezpečností. Jsme tu, abychom vaše projekty podpořili nejmodernější technologií a profesionálním přístupem. Vítejte ve světě naší stavební techniky, kde se vaše plány stávají skutečností.


Strojní vybavení


Stavební technika - bagr


CERTIFIKACE

Systém řízení managementu kvality ISO 9001:2016
Systém Managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ISO 45001:2018
Systém Environmentálního managementu ISO 14001:2016
Souhrnný certifikát ISO