Školení

Proč hledáme?

Tým stavebních techniků je rozdělen do celkem šesti part. Každá parta má svého vedoucího, který se věnuje organizačním a koordinačním věcem kolem staveb. Všechny party však mají jedno společné – zájem o nové technologie, a že o ně v Buildingu není nouze! Naše týmy denně pracují s moderní stavební technikou a vybavením. Stavařský duch nás všech však přetrvává. Pokud Tě stavařina láká a nebojíš se přiložit ruku k dílu, pojď s námi rozšířit tým. 1. nikjijef
 2. lkkoksd
 3. sdsv
 • dsvsdvdsv
 • sdvdsv
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  x

  Lorem ipsum dolor sit amet

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar tempor.


  • vsdvdsv
assac


asas
dvsRádi Tě zaučíme, abys mohl společně s námi zvládnout:

stavbyvedouci

Práce při budování inženýrských sítí, a pokud budeš mít zájem, naučíme tě pracovat s GPS technologiemi při vytyčování. Práce na pozemních stavbách převážně v okolí Velkého Meziříčí. Číst stavební plány a dodržoval stavební normy, přepisy a BOZP. Provádět zdění, omítky, betonáže a další stavebních technik s důrazem na pečlivost a preciznost.


Můžeme si plácnout, pokud:

Fftdrg

L

egfsejispj

Felis tellus mollis orci sed rhoncus sapien nunc eget

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus

Aenean euismod bibendum laoreet

 • Aenean
 • Lorem
 • Ipsum as
 • Same et

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet.

x

Proin gravida dolor sit an consectetur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit.


Máš zájem o stavebnictví a již zkušenost (např. brigády). Chceš se dál učit od zkušenějších kolegů a máš aktivní přístup k práci. Přistupuješ ke své práci zodpovědně, protože na tvoji odvedenou práci navazují další kolegové z různých oborů. Dokážete pracovat v týmu i samostatně pod vedení stavbyvedoucího. Jsi časově flexibilní a manuálně zručný.

Přístup k práci a výsledky přímo ovlivňují tvůj příjem:

Hledáme kolegy na dlouhodobou spolupráci, proto Ti ze začátku věnujeme dostatek času při zaučování a seznamování se s prací. Práce je na jednosměnný provoz (po – pá). Možnost půjčit si za určitých podmínek nářadí pro soukromé účely. Možnost stravování ve firemní jídelně. Pořádáme firemní akce na odpočinek, relax a zábavu. Práce na pracovní smlouvu. Nástup dle dohody.

Co teď?

Pokud Ti nabídka padla do oka a máš zájem, dej nám o sobě vědět na krizova.blanka@hrment.cz. Jakou formu zvolíš, necháme na Tobě. Reakci od nás můžeš očekávat do týdne, ale obvykle to zvládáme dříve.

Pokud budou naše sympatie oboustranné, dalším krokem bude osobní setkání s personalistkou a jednatelem společnosti.

Pokud máš jakékoliv otázky, neváhej zavolat nebo napsat:

Krizova.blanka@hrment.cz +420 739 643 134

Přejeme Ti krásný den a těšíme se na Tvoji odpověď.